22374 8045383

Kahve Falında Çatal Görmek

Kahve falında çatal görmek; genellikle negatif manaya gelir ve ihaneti simgeler. Falına bakılan kişi çok yakında sevdiği bir insan tarafından ihanete uğrayabilir ve beraberinde büyük üzüntüler yaşayabilir. Sevdiklerinizin değerini bildiğiniz halde size beklediğiniz ilgiyi gösterememeleri, sizi çok mutsuz ediyor olabilir. Ancak her şeyi zamana bırakmanızda fayda var. Falda çatal görmek, bazen de iş hayatında çok zorlu bir sürecin sizleri beklediğine yorumlanır. Rakiplerinizle başa çıkmak daha zor bir hal alabilir ve içinden çıkılmaz zorluklar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Kahve fincanında çatal şekli çıkması genellikle; kıskançlık, aldatılmak, ihanete uğramak ve hayal kırıklığı sözlerini de beraberinde getirir. Sevdiklerinizle aranızda bazı sorunlar olabilir. Hatta sizi kıskanan ve kötülüğünüzü isteyen insanlar, hakkınızda bazı olumsuz sözler söyleyebilirler. Bu sözler sizi her ne kadar etkilese de, o kişileri hayatınızdan çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Kahve tabağında çatalın anlamı, hane içerisinde aile saadetinizi kıskanın birilerinin olduğuna yöneliktir. Aile huzurunuzu bozmak isteyen insanlara karşı önlem almanızda fayda var.

Falda görülen çatal sembolü, bazı fal yorumcularına göre şeytani düşüncelere sahip insana yorumlanır. Düşmanlarınızı iyi tanımalı ve sizi kötülüğe sürükleyebilecek insanlarla mesafenizi korumalısınız. Kahve falında çatal iğne görmek, ilişkisi olanların evlilik kararı alacağına yorumlanır. İlişkinizi ciddi bir boyuta taşıma kararı alabilirsiniz. Kahve falında çatal bıçak görmek, çok tehlikeli insanlarla arkadaşlık ettiğinize yorumlanır. Bazı arkadaş sandığınız kişiler aslında sizin kötülüğünüzü isteyen ve sizi rakip bilen düşmanlarınız olabilir. Kahve falında çatal dilli yılan görmek, dedikodunuzu yapan insanları simgeler. Bir kişi hakkınızda çok ciddi bir dedikodu çıkarabilir ve sözleriyle sizi zehirleyebilir. Kahve falında çatal yol görmek, gözünüzde değeri olan bir insanın sizden maddi veya manevi destek talebinde bulunacağına yorumlanır.

Kahve falında çatal ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, kendilerini sevmeyen ve yarışan insanlara karşı tedbirli olmalılar. İş ya da eğitim hayatında başarılı bir ilerleyişinizin olması bazı insanları kıskandırabilir ve yolunuza taş koymak isteyebilirler. Bekar olanlar ise, evlilik konusunu bir süre daha aceleye getirmeyerek, bu konuda daha yavaş adımlar atmalılar.

Kahve fincanında çatal sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında kaşık görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *