Kahve Falinda Cop Tenekesi Gormek 2252147 1024x740

Kahve Falında Demlik Görmek

Falda demlik görmek demlik gerçek hayatta içimi çok keyifli olan çayların içiminde kullanılmasına rağmen, aksi yönde hayatınızda çıkıntılık oluşturabilecek olan kişilerin varlığına delalet eder. Bu kişi karşınıza engeller şeklinde çıkabileceği gibi ticaret konusunda karşınıza çıkabilecek olan aksilikler şeklinde de yorumlanabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşırsanız şayet, agresiflik göstermek yerine bir süre suyu akış yönüne bırakmanızı ve sükunetle bu dönemin geçmesini beklemenizi öneririz. Yine bazı yorumculara göre kahve falında demlik görmek yakında alınabilecek kötü haberlerin yorumu olabilir.

Şayet kahve falında demlik görmek durumuyla karşı karşıyaysanız ve yanında da bir kişi duruyorsa sizi yakında uğrayacağınız melanetten bu kişi kurtaracak demektir.

Falda çıkan çaydanlık yorumları her zaman yanındaki objeye bağlı olarak nitelendirilir. Örneğin masadaki çaydanlık: devam eden davası olanlara davayı kaybetmek, kalp ve çaydanlık: tezcanlı bir kişiye, şişe ve çaydanlık: azami sağlık dikkati gibi yorumlanabilir. Örneğin falda fokur fokur kaynayan bir çaydanlıksa sabrı taşacak olan bir kimseye yorumlanır. Kısacası çaydanlık zor ve azami dikkat gerektire bir dönemden geçeceğimiz şeklinde yorumlanabilir. Bu gibi durumlarda özel hayata olduğu kadar iş hayatına da dikkat etmek gerekebilir. Örneğin evde huzursuzluk, aile içi huzursuzluk, karı – koca arasında huzursuzluk ya da kardeşler arasında yaşanacak olan huzursuzluk alameti olabilir falda çaydanlık görmek. Öte yandan yine kahve falında demlik görmek işyerin de ortaklar arasında huzursuzluğa da delalet olabilir.

Kahve fincanında demlik sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında çaydanlık görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *