5f58e05055428122d0930310 7887204

Kahve Falında Dolar Görmek

Oxlb32 8707241

Kahve Falında Dolar Görmek

Gerçek hayattaki Dolar ile benzer şekilde yorumlanır. Örneğin gerçek hayatta Dolar aklımıza geldiğinde hepimize yatırım yapmayı ve para biriktirmeyi çağrıştırır. İşte kahve falında da Dolar, aynı şekilde kötü günler için birikim yapma peşinde olan insanları simgeler. Bu durumda fal sahibi gözü yükseklerde olan bir kişi olabileceği gibi, çok çalışarak helal kazanç elde eden ve bu sayede para biriktiren bir kişi olarak da algılanabilir. Diğer taraftan falda birinin sizden Dolarlarınızı kapıp götürmek suretiyle çaldığını gördüyseniz, özel hayatınıza müdahale edileceğine, sırrınızın ifşa olacağına delalet eder. Buna bağlı olarak fal sahibinin geçireceği kötü günlere ve sıkıntılı bir döneme işarettir.

Kahve Falında Dolar Sayan Birini Görmek

Ve de falda dolar sayarken görülen bir kişi bulunuyorsa, işlerinizin her daim yolunda gideceğine, sıkıntılarınızı aşacağınıza ve emin adımlarla ümit ettiğiniz noktaya kadar ulaşacağınıza delalet etmektedir.

Kahve Falında Dolar Ne Anlama Gelir

ve Dolar sayan bir kişi sıkıntılı ve ızdıraplı günleri geride bırakacak, bereketli, bolluk içinde ve aydınlık günlere kavuşacaktır. Maddi anlamda da manevi anlamda da sevinçli ve aydınlık günler içine çık yakında gireceksiniz. Bolluk ve bereket içinde geçecek olan bu günleri harcamamanızı ve huzur içinde yaşarken aynı zamanda şükür etmeyi unutmadan yatırım yapmanızı da öneririz. Zira insanın hayatında bu gibi günler her zaman karşısına çıkmayabilir.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *