2343 1 2531394

Falda Kadın Görmek

Kahve falı yüzyıllardır süregelen bir gelenektir. Müslüman ülkeleri ve Türkiye’de oldukça sık kullanılan bir kehanet yöntemidir. Kahve falı bakabilen kişiler eski yıllarda cadı ya da büyücü olarak adlandırılırdı. Bu kişilere yardım eden gözle görülmeyen canlılar olduğu da halen söylenmektedir.

Kahve falı bakılırken baktıran kişi kahvesini içtikten sonra bir dilek tutarak fincanı ters çevirir ve çalkalar. Sonrasında kahve soğumaya bırakılır ve soğuyunca kahve falına bakacak kişi önce fincana ve sonra tabağa bakar. Gördükleri değişik simgeleri yorumlayarak fal baktıran kişiye, geçmişinde olan ve geleceğinde karşılaşacağı durumlar hakkında bilgi verir.

Kahve fallarında birçok simge ortaya çıkar. Her bakan kişi farklı bir simge görür ve her bakan kişi bir falı farklı yorumlar.

Falda Karşılaşılan Simgeler Nelerdir?

Falda kadın görmek; Bazen iyiliğe, aşk hayatının güzelliğine yorulur iken bazen de kötülüğe, fal baktıran kişinin hayatındaki bir düşmana, hayatında kötü olaylar gerçekleşeceğine yorulmaktadır. Kötü olayları, zor zamanları tek başına atlatacağına da işaret etmektedir. Bu kimi falcıya göre değişmektedir. Bazı falcılar iyi günlerin yakın olduğunun da habercisi olduğunu söylemektedir.

Fallarda Yorumları Kişiden Kişiye Değişen Simgeler Nelerdir?

Falda kadın görmek bu simgelerden en çok karşılaşılanı ve yorumu kişiden kişiye oldukça fazla değişen bir simgedir. Falda görülen kadın simgesi yanındaki simgelerle birleştirilerek yorumlanır. Bu nedenle faldaki kadını kimi falcı iyiliğe, kimi falcı kötülüğe, kimi falcı sevince, kimi falcı hüzne, kimi falcı kaos ve karmaşaya, kimi falcı ise yeni doğacak bir çocuğa yorumlar. Yeni doğacak çocukla beraber sevindirici bir habere yorumlanır.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *