22143 5947219

Kahve Falına Mezar Taşı Görmek

Kahve Falına Mezar Taşı Görmek

Falda görülen mezar taşı pek de hayra yorulmaz. Kahve falında mezar taşı görmek sadece sağlığın bir süreliğine bozulabileceğine ya da çevrenizdekilerin hastalanabileceğine delalet edebildiği gibi sağlığı bozuk olan bir tanıdığınızın ölümüne de delalet ediyor olabilir. Kahve falında mezar taşı gören kişi kendi sağlığına çok dikkat etmelidir. Yine rüya sahibi çevresinde bulunan sağlığı bozuk ve hastalanan kişilerin sağlığına da azami dikkat göstermeli ve onların kalbini de asla kırmamalıdır. Kahve fincanında beliren mezar taşının eğimi, hatta durduğu yer bile alacağınız haberin niteliği konusunda sizlere farklı işaretler verebilir.

Örneğin kahve falında mezar taşı görmek konusuyla ilgili olarak fincanın üstlerine ve sağa yakın kısmında yer alan görüntüler (saat yönüne göre) he zaman daha iç açıcı, aydınlık ya da kolay atlatılabilecek olayları simgeler.

“Falda Mezar Taşı Görmek Ne Anlama Gelir?”

Kahve fincanının alt bölümlerinde ve sol yanına doğru yer alan işaretler ise daima atlatılması zor ve ağır, şiddetteki olayları haber vermektedir. Bu açıdan eğer mezar taşı yükseklerdeyse  sıkıntılı atlatılabilecek ama sonunda şifa bulacak bir hastalığa yorumlanabilir. Öte yandan diplerde yer alan ve mezar taşını andıran şekiller de hayırlı haberleri işaret etmeyebilir. Bu simge kahve fincanının her ne bölümünde yer alıyorsa alsın size dua etmenizi öneririz. Zira duaların açmayacağı kapı yoktur. Ve dilek kapılar gece – gündüz dileklerimiz için hali hazırda açık tutulmaktadır. Bu nedenle falda mezar taşı görmek konusunda  umutsuzluğa kapılmamanızı öneririz.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *