22451 7855599

Falda Ölü İnsan Görmek

Öncelikle gördüğünüz diğer tüm rüyalar da olduğu gibi falda ölü insan görmek konusunda da hayırlı düşünmek gerekiyor. Rüyada ölü insan görmek sanıldığı kadar da kötü bir şey değildir. Ömrünüzün uzun uzun olacağına delalet olan bu rüya biçimi aslında sizin faydanıza da olacak bir konudur.

Ömrünüz Uzuyor

Falda ölü insan görmek kendi yaşantınız da ömrümüzün uzun olacağını ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizi işaret eder. Sonucun bu olması genel anlamda iyi bir şeydir. Bu sebepten dolayı uyanır uyanmaz telaşa kapılmamak gerekir. Ömrün uzun uzun olacağı anlamı dışında tabii ki de birkaç anlam daha ifade etmektedir. Fakat diğer anlamları birazcık canınızı sıkabilir.

Cimri ve Şaşkınsınız

Falda ölü insan görmek şaşkın bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelirken diğer yandan cimri bir insan olduğunuz anlamına da gelmektedir. Eli sıkı maddi konularda çevresine kesinlikle taviz vermeyen bir yapıda olmanız sizi bazı konularda üzebilir. Sayılan bu anlamlarının dışında bir de hayatınızdaki kişiyle bu aileniz ya da eşiniz olabilir bu insanların biriyle yakın bir zamanda bir çatışma içerisine gireceğinizi bir sözlü tartışma içerisinde olacağınızı da belirtir. Bu durumda sizi bir hayli üzüleceğinden ötürü gene önümüzdeki günlerde biraz daha dikkatli davranabilirsiniz.

Rüya tabirleri konusunda insanlardan alınan geri bildirimlere göre çoğunlukla rüyalarında gördükleri şeylerin hayatlarında yakın ve uzun dönemlerinde aynısı olmasa bile bir benzeri örneklerini yaşadıklarını anlatırlar. Elbette ki en geçerli ve deneyim kendi yaşadıklarımızdan ibarettir. Bunun dışında insanların söyledikleri genel anlamda bizleri çok fazla ilgilendirmez. Bu sebepten ötürü rüyada ölü insan gördüğünüz için hemen telaşlanmamıza gerek yok tam aksine ilerleyen günlerde belki de hiçbir şey hiçbir kötü sonuç yaşamayacaksınız. Bunun garantisini hiç kimse veremez.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *