2343 2 7663098

Kahve Falında Para Görmek

Oxlb32 8707241

Kahve içtiniz fal kapattınız ve falınızda da para mı gördünüz? O halde para parayı çeker  sözünden de anlam çıkarabileceğiniz gibi, bu simge yakında elinize bir miktar para geçeceğinin habercisi olabilir. Kahve falında para görmek sevinç ve mutluluk olarak yorumlanır. Fakat her gelen paranın mutluluk getirmeyeceği gibi falda çıkan para da her zaman mutluluk getirmeyebilir. Falda para görmek aynı zamanda vakit anlamına da gelmektedir. Bu nedenle zamanınızı iyi değerlendirmeniz gerektiğini vaktinizi dikkatli kullanmanız gerektiğini de size işaret ediyor olabilir falda görülen para. Yine falda para yeni dostluklara ve tanışılacak olan yeni kişiler e alamet olabilir.

 Hasta olan kişi sağlığına şifa bulabilir. Kahve falında para görmek ailenizle iyi ilişkiler yaşayacağınız bir döneme gireceğinizde ve huzurlu mutlun günlerin çok yakında olacağına da delalet edebilir.

Kısacası falda görülen para aslında genel manada hayatımızda yer alan farklı objelerin bereketleneceği artarak yükseleceği bir döneme gireceğimizin habercisi olabilir. Bu yüzden kahve falında para görmek sağlık, evin bereketinin artması, iyi aile ilişkileri ya da yeni tanışacağınız kalabalıklar olarak da yorumlayabilirsiniz. Öte yandan falda görülen para bazı yorumcular tarafından hayırsız para olarak da yorumlanabilir. Bu durumu paranın durduğu kısma ve ilintili objelere bakarak da yorumlayabilirsiniz. Örneğin fincanın üstlerinde duran para hayırlı, altlarda yani diplerde görülen paraysa hayırsız olarak nitelendirilebilir. Bu şekilde gördüğünüz para simgesini ayırt edebilirsiniz.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *