Ruya 422 8076415

Falda Şöför Görmek

Genelde iyiye yorulan bir figürdür. Bir kadının falında erkek şoför görmesi aile içinde yaşanan anlaşmazlıkların ortaya çıkacak biri tarafından bıçak gibi kesileceğine işaret eder.

Falda Şöför Görmek

Falda Şöför Görmek Yakın birinden beklenmedik bir hediye gelmesi anlamı da taşır. Figürün yanlarında yollar varsa hiç bir zaman yalnız bırakmayacak iyi günde kötü günde aynı yolda yürüyeceği bir kısmetin kapıda olduğuna işarettir. Figürün yanında araba var ise hemen şans oyunları oynayın. Çünkü bu figür bir yerden gelecek yüklü bir parayı işaret ediyor.

Falda Düğün Arabası Şöförü Görmek

Falda Düğün Arabası Şöförü Görmek Eğer gördüğünüz kişi bir düğün arabasının şoförü ise bu ilişkilerinizin kötüye gideceğini kıskançlık yüzünden sevdiğiniz kişi ile aranızın açılacağına işarettir. Faldaki figür genç bir erkeğe benziyorsa iş hayatınızda çok güzel bir gelişmeye hazır olun. Bu bir terfi ya da maaş zammı olabilir. Eğer çalışmıyorsanız çok güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Faldaki figür yaşlı ise bu da yine iş ile ilgili bir gelişmeye işaret ediyor. Tecrübeli bir yakınınızdan alacağınız tavsiyeler üzerine gelecekte size bir iş kapısı açılacak. Bu işi sizde kurabilirsiniz bir yakınınızla ortakta girişim yapabilirsiniz.

Erkeğin Falında Şoför Görülmesi

Erkeğin Falında Şoför Görülmesi Kadının da erkeğinde falında görülen şoför iyiye işaret eder. Erkeğin falında şoför görmesi kişinin ortamda bulunmadığı bir anda yakın dostları tarafından savunulduğunu ve bu kadar iyi dostlarının olduğunu gösterir. Şoför genç görünümlü ise iş yerinde alacağı terfi yakındadır. Yaşlı ise ailesinde ki kişilerin sağlık problemlerini atlatacağına işaret eder. Erkeğin falında görülen bayan şoför ise mutlu günlerin habercisidir. Eşi varsa gelecek bir çocuk aileyi sevince boğacaktır. Eşi yoksa hayatının aşkını bulmak uzaklara değil yakın çevresine bir göz atması gerekmektedir.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *