Kahve Falinda Hali Gormek 8310304 1024x740

Kahve Falında Halı Görmek

Kahve falında halı görmek zenginlik, lüks ve sükseli bir hayat anlamına gelmektedir. Falında halı gören bir kimsenin hayat seviyesi yükselir ve kazancı da bollaşır. Zira halı sizin yerle iletişiminizi kesen ve sizi yükselten bir objedir falda. Fakir olan bir kişi fincan da halı görürse zenginleşir ve hayatı yenilenir Durumu iyi olan, hali vakti yerinde olan bir kimse kahve fincanında  halı gördüğünde ise, durumu daha da iyi olur. Zenginlik, bolluk, bereket kısmet, başarıların habercisidir daima rüyada ve falda halı görmek.

İş ve ev hayatında rahatlık, parasal anlamda rahatlık, finansal konularda rahatlık anlamına gelmektedir. Yükselişin büyük bir simgesi olan halı aynı zamanda evlilik yolunun da göründüğü anlamına gelebilmektedir. Zira halı aynı zamanda rüyada hane anlamına da gelmektedir. Öte yandan falda halı görmek konusunda şayet halı kahve fincanının dibindeyse bu uzun soluklu sürecek olan bir dostluk alametidir. Şayet halı fincanın orta kısımlarında bulunuyorsa kenetlenmiş dostluklara ya da arkadaşlarla geçirilecek olan güzel vakitlere yorumlanabilir. Kahve falında halı görmek sizler için yaklaşan eğlenceli dakikaların habercisidir.

Yine falda hali sosyal yaşamda sizi gözlemleyen ve sizi beğenen birinin varlığına da delil olabilir. Öte yandan uzun süreli devam eden ilişkiler için rüyada halı iyi haber olmaya da bilir. Diğer taratan falda uçan halı görmek, iş yerinde yükselerek mertebe atlayacağınıza ya da  arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirerek, tüm dertlerinizden ve tasanızdan kurtularak hafifleyeceğiniz de delalet olabilir. Kahve falında halı görmek genel olarak güzel bir şekilde yorumlanmaktadır.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *