Kahve Falinda Jeton Gormek 4983725

Kahve Falında Jeton Görmek

Kahve falında jeton görmek; kısa yoldan cebinize girecek parayı simgeler. Maddi konularda şanslı bir döneme gireceksiniz ve hiç hesapta yokken bir yerden elinize para geçecek. Fazla emek harcamadan para kazanacaksınız ve kazandığınız para yüksek meblağlarda olacak. Falda jeton görmek; bazen de kazanılan paranın kişiye hayır getirmeyeceği anlamına gelir. Elinize geçecek paranın üzerinde başka birinin hakkı olabilir. Bu para sizin iç huzurunuzu azaltabilir ve size hayır getirmeyebilir.

Kahve fincanında jeton şekli çıkması, haydan gelen paranın huya gitmesi manasına gelebilir. Elinize geçecek kolay paranın ne kadar çabuk bitip tükendiğini anlamayacaksınız. Gelecek günlerde maddi kazançlarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Finansal konularda önemli iniş çıkışlar söz konusu olabilir. Kahve tabağında jetonun anlamı, hane içerisinden gelecek miras olarak değerlendirilir. Haneden beklenmedik bir toplu para elinize geçebilir.

Falda görülen jeton sembolü, falına bakılan kişinin maddi durumunu simgeler. Aynı zamanda yakında çıkacağı seyahatin de habercisidir. Eğer gelecek günlerde veya haftalarda bir seyahat planınız varsa, bu plan gerçek olacak. Çıkacağınız yolculuk size mutluluk getirecek. Aynı şekilde, iş hayatına yönelik seyahatlerden de olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Fincanın ortasında jeton figürü görülürse, borcunuzu kapatma şansı elinize geçecek. Maddi sıkıntılarınız bir nebze de olsa azalacak. Fincanın kenarında jeton işareti çıkarsa, falına bakılan kişi bir süreliğine yaşadığı yerden uzaklaşmak istiyor olabilir. Ortam değişikliğine karar verebilirsiniz ya da başka bir yerde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında jeton ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, daha az çaba ile daha çok paralar kazanmaya başlayabilirler. Ancak elinize geçecek paranın helal para olmasına dikkat edin. Yoksa bu paranın size bir hayrı dokunmayacak. Şans oyunlarından da elinize güzel miktarda bir para geçebilir.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *