5f5969a155428122d093064a 3654657

Kahve Falında Akbaba Görmek

Kahve falında akbaba görmek; gerçek hayatta yırtıcı bir hayvan olması nedeniyle olumsuzluklara yorumlanır. Şu sıralar başınıza çeşitli uğursuzluklar ve kısmetsizlikler gelebilir. Bir anda şansınızın azalması, ruh sağlığınızı çok kötü etkileyecek. Moralinizin bozuk olması, aile bireylerinde huzursuzluk yaratacak ve bir süre sorumluluklarınızdan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Falda akbaba görmek, kör talihe yorumlanır. Gelecek günlerde sabırlı olmaya gayret ederseniz, bu olumsuzlukları daha çabuk atlatacaksınız.

Kahve fincanında akbaba şekli çıkması, kimi zamanlar çalışma hayatında rekabetin kızışacağına işaret eder.  İş yerinde rekabetin fazla olması, özel hayatınızda da mutsuz ve gergin olmanıza neden olacak. Kendi çabalarınız yetersiz kalabilir ve rakiplerinizle mücadele etmekte zorluk çekebilirsiniz.

Falda görülen akbaba sembolü, bazı zamanlar rakiplerinizi yeneceğinize yorumlanabilmektedir. Eğer akbaba figürünün çevresi aydınlıksa, bu rekabetten sizler karlı çıkacaksınız. Kahve falında akbaba kafası görmek, falına bakılan kişinin sosyal çevresi tarafından dışlanacağına işaret eder. Dostlarınız ve tanıdığınız bazı insanlar sizlerle ilişkilerine mesafe koymak isteyebilirler. Kahve tabağında ağaca tünemiş akbaba görmek, atağa geçmek için bekleyen düşmana yorumlanır. Sizin maddi yönden en zorda olduğunuz zamanı kollayan birileri var. Zor zamanlarınızda dost ve düşmanı ayırt edemezseniz, başınıza daha büyük felaketler gelebilir. Kahve falında akbaba ve insan şekillerinin bir arada olması, fesat bir insanı simgeler.

Kahve falında akbaba ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, aşk ve iş hayatında çabalamaktan hiçbir zaman vazgeçmesinler. Rakiplerinizi kesinlikle görmezden gelmeyin. Mücadeleci bir karakteriniz varsa, sizin sahip olduğunuz imkânları kıskanan ve elinizden almak isteyen kişilere dersini vereceksiniz. Kahve falında uçan akbaba çıkması, çıkar ilişkilerinden uzak durmanız yönünde uyarı manası taşır. Sizlerle aynı fikirde olmayan insanlar varsa, onlarla tartışmaktan bilhassa kaçının. Keyfinizi bozacak her şeyden şu dönemde uzak durun.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *