23092 2168187

Kahve Falında Arı Görmek

Kahve falında arı görmek; mutlu bir yuvanın ve kalabalık bir ailenin simgesidir. Aile içerisinde tüm dengeler kurulacak ve sorunlar ortadan kalkacak. Aldığınız birçok karardan erken vazgeçmeniz, bazı insanların sizin yüzünüzden mağdur olmasına sebebiyet verecek. Özellikle arkadaşlarınız size isyan edecek ve ufak tartışmalar söz konusu olacak. Falda arı görmek, para biriktirmek için çok fazla çabaladığınızı gösterir. Hedeflediğiniz birikime çok kısa vadede sahip olacaksınız.

Kahve fincanında arı şekli çıkması, arının çok çalışkan bir hayvan olmasına bağlı olarak, falına bakılan kişinin maddi açıdan refaha erişeceğine yorumlanır. İşinize çok düşkün olmanız ve para kazanabilmek adına birçok şeyden mahrum kalmanız, kısa zamanda hayallerinize erişmenizi sağlayacak.

Falda görülen arı sembolü, bazı fal yorumcularına göre aşk hayatında anlaşmazlıkların biteceğine yorumlanır. Bir yakınınız sizlerin kalbini kırmışsa, çok kısa müddet sonra gelip sizlerden af dileyecek. Kahve falında arı sürüsü görmek, birçok temenninizin gerçek olmasına yorumlanır. Kahve falında arı kuşu görmek ise, özlem duyduğunuz insana kavuşacağınızı simgeler. Bir kişiyi çok özlüyorsunuz. Bu özlem bitecek. Fincanın ortasında arı çıkarsa, hayalleriniz için daha çok çalışmalısınız.

Kahve falında arı peteği görmek, geçmişte yapılan iyiliklerin sizleri bulacağına yorumlanır. İyiliğinizin dokunduğu kimselerin yakında sizlere faydası dokunacak. Sevdiklerinize yaptığınız iyiliklerin karşılığını bulması, sizleri çok mutlu edecek. Kahve falında arı kovanı görmek, bir yerden beklenilen yüklü miktardaki paranın tez zamanda elinize ulaşacağına yorumlanır. Bu para sayesinde, bir süredir ertelenen bir planınıza yoğunlaşacaksınız. Kahve falında kraliçe arı görmek, çalışma hayatınızda sözü geçen bir konuma yükselmeye yorumlanır. Bir grup insanı yönetecek ve verimli bir çalışma ortamı yaratacaksınız. Lider özellikleriniz ile dikkat çekeceksiniz.

Kahve falında arı ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, arı figürünün yanında yer alan şekillerle birlikte yorumda bulunabilirler. Kahve tabağında arı çıkması, bazı yorumcular tarafından iş arkadaşlarınızdan birinin istemeden de olsa sizlere zarar vereceği şeklinde değerlendirilir. Bekâr olanların falında arı işareti çıkarsa, uzun zamandır hoşlandıkları kişi ile gelecek günlerde sohbet etme ve onu etkileme fırsatı yakalayacaklar. Bu kişiyle samimi olmaya başlamanız, sosyal çevrenizde tepkilere neden olacak.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *