5f5ae1c05542830b4ccc9d25 5677410

Kahve Falında Bayrak Görmek

Oxlb32 8707241

Kahve falında bayrak görmek; tez zamanda hükümet binasında bir işinizin olacağına yorumlanır. Resmi dairelere gidip gelmek zorunda kalacaksınız. Aynı zamanda devlet sınavlarına girecek olan ve atanmayı bekleyen kişilere resmi makamlardan bekledikleri mektup veya haber gelebilir. Gelecek havadislerin her biri sizleri neşelendirecek. Evde adeta bayram havası olacak. Falda bayrak görmek, kamu personeli seçme sınavı gibi çok önemli sınavlara girecek olan adaylar için kamu sektöründe çalışacakları müjdesini verir. Atanma bekleyenlerin de tayinleri çıkacak ve üzülecekleri bir durum söz konusu olmayacak. Devlet kapısında işi olanlar, alacakları güzel haberler ile yüreklerine serin su serpecekler.

Kahve fincanında bayrak şekli görmek, iş arayan ya da ataması olmayanlar için çok hayırlı bir semboldür. Kahve tabağında bayrak çıkarsa, hane içerisinden biri askere uğurlanacak. Eğer falına bakılan kişinin henüz sonuçlanmayan bir mahkemesi varsa, tez zamanda bu dava sonuca kavuşacak. Resmi dairelere işiniz düşecek ama tüm gelişmeler olumlu şekilde sonuçlanacak. Kahve falında Türk bayrağı görmek, devlet makamlarında önemli kıdem almaya ve mertebe yükselmeye yorumlanır. Gurbette olanların memleket özlemi tez zamanda sona erecektir.

Falda görülen bayrak sembolü, her zaman iyi manalara gelir. Beklenen birçok gelişme memnun kalacağınız şekilde sonuçlanacak. Hükümet dairelerinden gelecek müjdeli haberler, sizleri ve ailenizi çok mutlu edecek. Kahve falında elinde bayrak görmek, kamuda işlerinizin hallolacağına yorumlanır. Falda elinde bayrak tutan adam görmek, bir insanın devlet makamlarında işinizin hallolması için aracı olacağını gösterir. Bu kişi sayesinde olmaz denilen bir iş kısa sürede sonuçlanacak.

Kahve falında bayrak ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, endişe etmesinler. Kahve fincanı ya da tabağında görülen bayrak anlamı her zaman fal sahibini neşelendirir. Kahve falında bayraklı gemi görmek, yurtdışından ya da uzak bir yerlerden gelecek misafirin habercisidir. Tam tersi sizler de yurt dışına çıkabilirsiniz. Kahve falında dalgalanan bayrak görmek, resmi yazışmalar ve resmi görüşmelerin simgesidir.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *