Kahve Falinda Cadi Gormek 2165579

Kahve Falında Cadı Görmek

Kahve falında cadı görmek; bu şeklin gerçek hayatta da kötü şeyler anımsatmasından dolayı genelde kötülüklere yorumlanır. Bir düşmanı simgeleyen cadı şekli fincanın hemen ortasında çıkarsa, hiç şüphe etmediğiniz yakın bir düşman anlamı taşır. Cadı şekli fincanın kenarlarına yakınsa, bu sefer düşmanınız uzaktan biridir. Eğer kahve tabağında cadı şekli görülürse, hane içerisinde sizi kıskanan ve kötülük yapmak isteyen birileri olabilir. Falda cadı görmek; yanında yer alan diğer semboller ile beraber değişik şekillerde yorumlanır.

Kahve fincanında cadı çıkması, hiç yoktan yere üzülmek anlamına gelir. Boş yere sinirleriniz yıpranabilir. Özellikle hiç tahmin etmediğiniz birinin size kötü davranması, kalbinizin kırılmasına neden olacak. Kahve falında cadı şapkası görmek, üzüntü verecek bir haber almaya yorumlanır.

Falda görülen cadı sembolü, edepten yoksun bir insanın kalabalık bir ortamda size hakaret etmesi manasını taşıyabilir. Bu kişi dengesiz hareketleri ve size karşı saygısız tutumu ile moralinizin bozulmasına neden olacak. Kahve falında süpürgeli cadı görülmesi, uzaktan gelecek bir misafirin aile huzurunu bozmasını simgeler. Bu kişi karı koca arasına girerek, eşinizle tartışmanıza sebebiyet verebilir. Falda cadı süpürgesi çıkması da tartışma ortamı yaratmak isteyen, hane huzurunu bozacak insana yorumlanır. Kahve fincanı içerisindeki cadının etrafında yer alan diğer figürler ile beraber de yorum yapabilirsiniz. Kahve falında cadı kadın çıkan kişiler, kendileri hakkındaki dedikodulara kulak asmazlarsa, bu durumdan az etkilenecekler.

Kahve falında cadı ne demek?” anlamı, bazı fal yorumcularına göre dedikodu peşinde koşan insandır. Dedikodu meraklısı bir tanıdığınız varsa, şu günlerde ona özeliniz olan bir şeyden bahsetmekten bilhassa kaçının. Kahve falında cadı kazanı görmek, hakkınızda sayısınız dedikodu çıkmasının faldaki yorumudur. Sizlerle ilgili ortaya atılan dedikodular uzun bir süre huzurunuzu kaçıracak. İnsanlara olan güveniniz sarsılacak ve gıybet yapan kişi sizin özel hayatınızı alt üst edecek.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *