5f58e05055428122d0930310 3675564

Kahve Falında Çaydanlık Görmek

Kahve falında çaydanlık görmek; genelde zorluk ortaya çıkaracak kişilere yorumlanır. Bir kişi sizin karşınıza engeller çıkaracak veya bir işinizin ertelenmesine sebep olacak. Özellikle iş hayatında önemli bir konuda haber bekleyenlerin bu işlerinde aksilikler meydana gelebilir. Falda çaydanlık görmek, sabırsız davranmanın size pahalıya patlayacağını da gösterir. Bir süreliğine de olsa sükunetinizi koruyun ve acele kararlardan uzak durun.

Kahve fincanında çaydanlık anlamı, bazı fal yorumcularına göre negatif şekilde değerlendirilir. Hiç ummadığınız bir vakitte kulağınıza gelecek kötü haber sizleri derinden sarsabilir. Bu gibi durumlarda daha sakin olmaya özen gösterin.

Falda görülen çaydanlık sembolünün yanında insan varsa, sizi sıkıntıdan kurtaracak kişiye işaret eder. Bu kişi haneden olabilir. Kahve falında çaydanlık şekli diğer figürler ile beraber değerlendirildiğinde, anlamı pozitif hale gelebilir. Örneğin; telvelerden oluşan çaydanlık şeklinin yanında kalp varsa, tez canlı bir insan ile beraber olmaya işaret eder. Eğer masa üstünde çaydanlık figürü çıkarsa, mahkemelik olayı olanlar, ne yazık ki bu davalarını kaybedebilirler. Fincanda çaydanlık ve şişe sembolleri yakınsa, sağlığınıza dikkat edin ve sağlık sorunlarınızı ertelemeyin. Kahve falında kaynayan çaydanlık çıkması, sabrınızın taşacağına yorumlanır. Bir kişi size hakaret edebilir.

Kahve falında çaydanlık ne demek?” diye merak eden evli kimseler, zor bir zamandan geçiyor olabilirler. Eşleri ile aralarındaki anlaşmazlıklar artacak ve huzurları azalacak. Evliliğinizdeki bu sıkıntılı süreç geçici olacak. Sabır ederek, eşiniz ile yakında uzlaşma yoluna gidebileceksiniz. Kahve falında demlik görmek de yukarıdakiler ile aynı anlamlara gelmektedir.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *