Kahve Falinda Celenk Gormek 4421272

Kahve Falında Çelenk Görmek

Kahve falında çelenk görmek; hiç hoşnut olmadığınız insanlara karşı sempatinizin artması anlamına gelir. Önceden büyük laflar edilen kişilerle yeniden görüşülecek. Bekar olanlar, daha önce hiç elektrik almadıkları bir insana karşı duygusal bir bağ kurmaya başlayabilirler. Falda çelenk görmek, bazen de önyargı ile varılan sonuçların sizi pişmanlığa sürükleyeceği manasına gelir. Eğer başkalarına zamanında önyargılı tavır ve tutumda bulunduysanız, gelecek günlerde bu durumdan pişmanlık duyacaksınız. Size itici gelen insanlar sonradan arkadaşlık kurduğunuz kişiler olacak.

Kahve fincanında çelenk şekli çıkması, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından israf kişiye yorumlanır. Falcılar bu sembolü masraflarınızı kısmanız yönünde de yorumlar. Şu günlerde gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınarak, gelecekteki sıkıntıları şimdiden önleyebilirsiniz. Kahve tabağında çelenk anlamı, hane içerisinde sonradan görme bir insan olarak yorumlanır. Bu insanın eline geçen para onu çok değiştirecek ve size karşı üstünlük taslamaya başlayacak. Onun bu davranışları sizi çok üzebilir. Aile fertlerinizden biri de size ve haneye karşı zenginlik taslayabilir.

Falda görülen çelenk sembolü, finansal yönden kontrolü elden bırakmamanız yönünde sizleri uyarır. Aşk hayatına yönelik yorumlandığında, bazı ikilemler olacağına işaret eder. Aşk hayatınızda kararsız kalacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kararlar vermeniz gerekebilir. Birkaç yerden kısmetiniz çıkabilir ve gelen kısmet haberleri arasından seçim yapmakta zorluk çekebilirsiniz. Uzun bir müddet çok kararsız ve düşünceli olabilirsiniz.

Kahve falında çelenk ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, aşk teklifleri alabilirler ve dost çevreleri kalabalıklaşabilir. Parasal yönden fazla açılmamaya dikkat edin. Elinizdeki toplu parayı korumanızda fayda var. Tez zamanda bu para sizin işinize yarayacak. Gelen dostluk ve arkadaşlık teklifleri aklınızı çok meşgul edecek. Kimseye karşı ön yargılı olmamaya özen gösterin.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *