21612 9641499

Kahve Falında Dağ Görmek

Kahve fincanında dağ sembolü çıkması, birden fazla şekilde yorumlanır. Bazı fal yorumcuları bu sembolün çok hayırlı olayların vuku bulacağına delalet olduğunu söylerler. Falda dağ görmek; mevki ve makam yükselmeye, kariyer yükselişine, fal sahibinin saygınlığının artacağına da delalettir.

Kahve falında dağ görmek, bir diğer yoruma göre kazancınıza haram para karıştırmamanız gerektiği konusunda uyarı niteliği taşır. Kahve falında dağ zirvesi görmek ise; işinizde veya okul hayatında yükselişe geçeceğiniz bir döneme girdiğinizin habercisidir. Fal sahibi hedeflediği başarıya tez vakitte ulaşır.

Kahve falında dağ tepe görmek; ihtiyacınız olan seyahat veya tatili sonunda planlama fırsatı bulacağınıza, daha rahat bir döneme girdiğinize işaret eder. İlerleyen günlerde uzakta olan yakınlarınızı seyahat edebilir ya da iş seyahatine çıkabilirsiniz. Kahve falında dağın tepesinde olmak, yine tüm tehlikeleri aşıp, hayalini kurduğunuz başarıya çok yakında kavuşacağınıza yorumlanır. Kahve falında dağa tırmanmak veya dağa tırmanan insanlar görmek; başarılı olmak için daha çok mücadele etmeniz gerektiği manası taşır. Kahve fincanında ya da tabağında dağ sembolü görmek; eşiniz ya da sevdiğiniz insana güveninizin sarsılabileceği ve bazı hayal kırıklıklarına karşı hazır olmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *