5f58a1695542841c88c35a1a 4578980

Kahve Falında Deve Görmek

Kahve falında deve görmek;

Maddi ya da manevi anlamda büyük bir kısmetin tez vakitte size ulaşacağına işaret eder.  Çalışan kişilerin sorumlulukları artabilir. Fal sahipleri, üzerlerine yüklenen iş yükünün fazlalaşması ile bir yandan da maddi anlamda rahata kavuşabilirler. Falda deve görmek, ev veya araba gibi yüklü bir mülk almaya da yorumlanmaktadır.

Kahve fincanında deve çıkması, bazı fal yorumcularına göre iyi bir nasip çıkacağına yorumlanır. Özellikle bekar kimselerin falında çıkan deve sembolü yanında halka varsa, tez zamanda evlilik için hazırlıklara başlayabilirler. Yine haneye gelin gelebilir.

 

Kahve falında deve kervanı görmek,

Nasiplerinizin sıraya girdiği manasını taşır. Evli olan kişilerin falında çıkan deve kervanı ise, birkaç yerden ellerine geçecek paraya ya da maddi imkanlarının artacağına yorumlanır. Kahve falında deve hörgücü görmek, büyük bir hediye alacağınızın habercisidir. Kahve falında deve üzerinde yük görmek de hediyeye ve mirasa delalettir. Şu günlerde para durumunuzu iyileştirecek güzel bir haber alabilirsiniz.

Fal yorumcuları, kahve fincanı veya tabağında çıkan deve figürünün yanındaki şekillere bakarak, daha farklı manalarda yorumlarlar. Deve yanında ya da üzerinde insan görmek, çok nasipli bir insanın hanenize gireceğine işaret eder. Kahve falında deve kafası görmek, iş hayatında önemli bir teklif alacağınızın habercisidir. Kahve falında deve boynu çıkması, eşinizin ya da sevgilinizin iyi niyetli bir insan olduğunu gösterir. Falda hamile deve görmek ise, fırsatlarınızı kendinizin yaratacağınıza işarettir.

Kahve falında deve ne demek?”

Diye merak eden okuyucularımız, fincanda çıkan devenin büyüklüğüne göre bu sembolü yorumlayabilirler. Eğer deve simgesi büyükse, kazanacağınız para ya da kısmetiniz büyük olur. Sizlere fayda sağlayacak önemli adımlar atabilirsiniz. Kahve falında oturan deve görmek, zenginliğe işaret eder. Kahve falında deveye binmek, falına bakılan kişinin az bir müddet sonra muradına ereceğine yorumlanır. Mutlu bir yuva kurmanız an meselesidir.

Kahve fincanında deve sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında deve kuşu görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Şuan Kahve Falında Deve Görmek başlıklı fal yorumunu okuyorsunuz. Falda Deve gören ziyaretçilerimiz Kahve Falında Deve Kuşu Görmek isimli fal yorumunu da okuyor.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *