6000c9f7d265a22028fc0547 2636348 1024x682

Kahve Falında Deve Kuşu Görmek

Kahve falında deve kuşu görmek; içine kapanık ve korkak bir insanı simgeler. En ufak bir sorunda bile kendinizi geri plana çekiyorsunuz. Bu kadar korkak biri olmak, size hiçbir şey kazandırmıyor. Aile içerisinde de aynı tutumu sergilemeniz, aile fertlerinin sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Hatta sizi ciddiye almayacakları bir olay başınızdan geçebilir. Bu yazdıklarımız aileden başka birinin karakter özellikleri olabilir. Falda deve kuşu görmek, sosyal çevresi olmayan ve kendi başına hareket eden bir insana da yorumlanır.

Kahve fincanında deve kuşu çıkması, tüm sorunları içinize attığınızı gösterir. Hiçbir sıkıntınızı paylaşmıyorsunuz ve içinizde biriktiriyorsunuz. Bu yüzden bazı sağlık sorunlarınız ortaya çıkabilir. Ruhsal problemler yaşayabilir ve psikolojik destek alma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Falda görülen deve kuşu sembolü, bazı fal bakıcıları tarafından çok uzak bir yere gitmeye yorumlanır. Bu uzun seyahatin size faydası dokunacak. Devekuşu gerçek hayatta ürkünce kafasını toprağa gömdüğü için, sizlerde de aynı durum söz konusu olabilir. Korkularınız ile yüzleşme vakti gelecek. Kahve falında deve kuşu kafası görmek, ilişkinizde güven sorunu ile mücadele edeceğinizi gösterir. Bu güven eksikliği ilişkinize hasar verecek. Kahve falında deve kuşu yumurtası görmek ise, çok önemli bir bilgiyi sakladığınızı gösterir. Gizli bir yatırım ya da buna benzer sırlarınızı yakında aile bireyleri öğrenebilir.

Kahve falında deve kuşu ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, dostları ile dertleşerek sıkıntılarını hafifletebilirler. Bir dostunuz da sizinle muhabbet etmek ve sorunlarını paylaşmak isteyebilir. Kahve fincanı ya da tabağında çıkan devekuşu figürü, bir konuda sizden özür bekleyen bir insan olarak nitelendirilir. Özür borcunuz olan biriler varsa, daha fazla vakit harcamadan özrünüzü dileyin be aranızdaki buzları eritin. Her zaman başkalarının arayı düzeltmesi için öncü olmasını beklemeyin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *