21840 2604586

Kahve Falında Dikili Taş Görmek

Kahve Falında Dikili Taş Görmek

Kahve falında çıkan dikili taş her zaman iyiye yorumlanmaktadır. Burada önemli olan nokta falda görülen dikili taşın mezar taşıyla karıştırılmaması gerektiğidir. Zira birçok insan falda gördüğü mezar taşıyla, dikili taşı karıştırarak boşu boşuna paniğe kapılır ve falını kötüye yorumlar. Zira taş sağlamlık, selamete çıkmak, kalıcılık, süreklilik gibi imgelerle yorumlanır. Kahve falında dikili taş görmek gerek ev gerekse de iş hayatında selamete çıkmaya, üstün başarılara ve huzura ermeye yorumlanır.

Örneğin kahve fincanının sapının sağ tarafında bulunan kısmında beliren dikili taş, sizin hanenizin içini simgelediğinden evinizde ulaşacağınız huzuru, kavuşacağınız bereketi simgeliyor olabilir. Diğer taraftan yine hanenizde çıkan dikili taşa benzer bir şekil, iş yerinde alacağınız yüksek bir mevkiinim habercisi olabilir. Öte yandan kahve falında dikili taş görmek birinden alacağınız desteği de haber verir. Dikili taş yanında bir insan figürüyle beraber falda şekilleniyorsa, fal yorumu değişir. Çünkü bu durum size yardımı dokunacak olan bir kişiyi, hatta hayırlı bir kısmeti ifade ediyor dahi olabilir.

“Falda Dikili taş ne anlama gelir?”

Kahve falında dikili taş görmek bazen hayattan bunalmış ve olaylardan sıkılmış bir kişinin fincanında da yer almış olabilir. Fakat bu konumdaki bir kişi de kahve falında dikili taş gördüğünde sevinmelidir. Zira dikilitaş hayattan bunalan kişiler için uzak diyarlara seyahat etmenin, yer değişikliğinin, tebdili mekanın, farklı insanlarla tanışma imkanının ya da uzun zamandır görmediği tanıdığı ve sevdiği insanlarla bir araya geleceğinin müjdecisidir. Kısaca kahve falında görülen dikili taş gerek iş, gerekse aile hayatında çözümsüz kalan birçok olayın kısa süre içinde çözümleneceğinin bir işareti olarak yorumlanabilir. Diğer taraftan falda dikili taş görmek: küçüklüğünüzden beri hayalini kurduğunuz büyük işlere adım atmaya, severek yapacağınız işlere soyunmaya, zenginliğe ve lüks bir hayata da işarettir. Falında dikili taş gören kişi, uzaklardan gelen yeni haberler bekleyebilir, eğitim alanında atılacak yepyeni adımlara, sırılsıklam yaşanacak bir aşka yelken açmaya hazırlıklı olmalıdır. Öte yandan dikili taş bir hasta haberi alacağınızın habercisi de olabilir. Bunun yanında çok daha önceleri bir adağınız olduğunun ve bu adağın unutulduğunun ama bir an önce yapılarak yerine getirilmesi gerektiğinin hatırlatıcısı da olabilir.

Kahve fincanında dikili taş sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında mezar taşı görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *