Kahve Falinda Gormek Ne Anlama Gelir 6681545 1024x576

Kahve Falında Ev Görmek

Kahve falında ev görmek; kendinize yeni bir düzen kurmanın tam zamanı olduğunu gösterir. Yaşam tarzınızı etkileyen bir konuda büyük bir karar alarak, hayatınızda önemli değişikliklere gideceksiniz. Her günün birbirinin aynısı olmasından şikayetçi olan ve çok sıkılan fal sahipleri, yakında bu monotonluktan kurtulacaklar. Bu değişiklik hayatınızın her alanında olabilir ve ruhsal açıdan da iyileşme yaşanır. Falda ev görmek, hobi ve yeteneklerinize daha fazla zaman ayırmanızın size fayda sağlayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Kahve fincanında ev çıkması, falına bakılan kişiyi mutlu edecek anlamlar taşır. Fincanın tam ortasında ev şekli varsa, bir süre daha ev değişikliği ve ev satın alma planlarınızı ertelemelisiniz. Eğer evin kapısı yoksa, birkaç güne size bir misafir gelecek. Ev şeklinin üzerinde baca varsa, yuvanızda bolluk ve huzur artacak. Falda bacalı ev sembolü, elinize geçen paranın miktarında artış olacağına da yorumlanır.

Falda görülen ev sembolünü bazen sosyal çevrenin değişeceği, farklı bir şehir veya muhite taşınmaya yorumlanabilir. Kahve falında ev çatısı görmek, bekar kimselerin evlenmesine ve hemen bebek sahibi olmasına işaret ederken, evli kimseler için de aile içi mutluluğu simgeler. Kahve falında çatılı ev görüyorsanız, sıcak bir yuvanız olacaktır. Eşinize karşı pişmanlık duyacağınız sözler sarf etmekten şu günlerde bilhassa kaçının. Kahve falında bahçeli ev çıkarsa, yuvanızdaki sorunlar çözüme kavuşacak. Eşinizle aranıza şu andan itibaren kimse giremeyecek.

Kahve falında ev ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, eşlerinin ve yuvalarının kıymetini bilmeliler. Eşinize daha vefalı olursanız, daha mutlu bir karı koca olacaksınız. Aksi takdirde, sofranızın tadı kaçabilir. Kahve falında ev yazısı çıkması, hiç beklemediğiniz bir yerden size sunulacak teklifi simgeler. Bu teklifi kabul ederek, tüm düzeninizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. İlerleyen günlerde size sunulacak teklif hayatınıza bir artı değer katacaktır. Kahve falında ev anahtarı görmek; ev satın almak isteyenlerin bu dileklerinin gerçekleşmesine az bir müddet kaldığına yorumlanır. Hayalinizdeki o ev sonunda sizin olacak. Kahve fincanı veya tabağında etrafı ağaçlar ile çevrili ev çıkması, evinize gelecek tatlı dilli, sohbeti hoş misafirleri simgeler. Fincandaki ağaç sayısı ne kadarsa, evinize gelecek misafirin sayısı da o kadar olacaktır.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *