22138 2225239

Kahve Falında Fil Hortumu Görmek

Kahve falında fil hortumu görmek; uzunca bir süredir ümidinizi yitirdiğiniz konuda alacağınız şaşırtıcı habere yorumlanır. Sınav sonucunu bekleyen ya da bir iş başvuru sonucu bekleyen kimseler her ne kadar ümitlerini kesmiş olsalar da, yanıt gelecek. Falda fil hortumu görmek, sosyal hayatınızın yeniden renklenmesi, dostlarınızla muhabbetinizin artması ve ailenizle bağlarınızın güçlenmesini ifade eder.

Kahve fincanında fil hortumu işareti çıkması, hamile olan bayanların erkek evlat sahibi olması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu sembol kahve tabağında çıktığı zaman, hane içerisinde birinin erkek evladı olacak. Evli kimseler için umut verici olaylar evliliklerini kurtaracak. Çocuk sahibi olan kimseler için evlatları yüzlerini güldürecek.

Falda görülen fil hortumu sembolü, iyi niyetli insanlarla birlikte ortak çalışmalar içerisinde olmak şeklinde yorumlanabilir. İş arkadaşlarınızla daha samimi olacağınız bir takım gelişmeler vuku bulacak. Dolaylı yoldan da olsa bir başarı elde edeceksiniz. Hane içerisinden bomba gibi bir haber alabilirsiniz.

Kahve falında fil hortumu ne demek?” anlamını merak değerli okuyucularımız, önemli bir yerden havadis alabilirler. Size gelen bu havadisi herkesle paylaşmamanızda fayda vardır. Kahve falında fil görmenin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız; kahve falı sözlüğümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Facebook’ta Paylaş | Twitter’da Paylaş | Google+’da Paylaş

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *